Kontakti

Tajništvo: Karla Šekli
Tel: 05 38 00 180
E-pošta: karla@kz-tolmin.si
Fax: 05 38 00 202

Direktor: Nikolaj Maver
Tel: 05 38 00 182
E-pošta: niko@kz-tolmin.si
Mob.št.: 041 628 475

Računovodstvo: Anka Rutar
Tel: 05 38 00 184
E-pošta: anka@kz-tolmin.si

Odkup živine: Marko Hvala
Tel: 05 38 00 188
E-pošta: marko@kz-tolmin.si
Mob.št.: 041 668 456

Saldakonti: Sonja Klinkon
Tel: 05 38 00 205
E-pošta: sonja@kz-tolmin.si

Vodja trgovin: Minka Kurinčič
Tel: 05 38 00 199
E-pošta: minka@kz-tolmin.si
Mob.št: 041 641 904

Urejanje spletne strani: Natalija Gaberšček
Tel: 05 38 00 191
E-pošta: natalija@kz-tolmin.si