Kontakti

Tajništvo: Karla Šekli
Tel: 05 38 00 180
E-pošta: karla@kz-tolmin.si
Fax: 05 38 00 202

Direktor: Nikolaj Maver
Tel: 05 38 00 182
E-pošta: niko@kz-tolmin.si
Mob.št.: 041 628 475

Računovodstvo: Anka Rutar
Tel: 05 38 00 184
E-pošta: anka@kz-tolmin.si

Odkup živine: Ervin Feregotto
Tel: 05 38 00 188
E-pošta: ervin@kz-tolmin.si
Mob.št.: 041 909 580

Saldakonti: Sonja Klinkon
Tel: 05 38 00 205
E-pošta: sonja@kz-tolmin.si

Vodja živilskih trgovin: Minka Kurinčič
Tel: 05 38 00 199
E-pošta: minka@kz-tolmin.si
Mob.št: 041 641 904

Vodja mesnic: Smiljan Lipušček
Tel: 05 38 00 186
E-pošta: mesnica@kz-tolmin.si
Mob.št: 031 645 897

Vodja Kmetijske trgovine: Tomaž Bizalj
Tel: 05 38 00 193
E-pošta: tomaz@kz-tolmin.si
Mob.št: 031 370 136

Vodja Trgovine Gradbenik: Sonja Vojska
Tel: 05 38 00 217
E-pošta: gradbenik@kz-tolmin.si
Mob.št: 031 381 628

Vodja proizvodnje Alpija: Mateja Leva
Tel: 05 38 00 183
E-pošta: mateja@alpija.si

Urejanje spletne strani: Natalija Gaberšček
Tel: 05 38 00 191
E-pošta: natalija@kz-tolmin.si